Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Новини > Літні новини

Літні новини

1. Публікація оповідань, статей чи новин

Перш за все повідомляємо, що відтепер, користувачі можуть розміщувати на сайті свої оповідання, навіть якщо вони не відповідають темі конкурсу. Для цього потрібно натиснути на жовту кнопку "Опублікувати оповідання!" (під посиланням на facebook).

Такі оповідання будуть проходити поза конкурсом та будуть розміщуватись у стрічці новин сайту. Таким же чином ви можете розміщувати статті чи новини. Вимоги: українською мовою, без матюків, закликів до насильства, пропаганди наркотиків (а тютюн та алкоголь також наркотики) і звичайно без расової нетерпимості (не стосується кацапів, яких ми за людей не маємо ;)

2. Конкурси

На превеликий жаль наш спонсор припинив підтримку конкурсів, проте конкурси не припиняються, правда призи стануть скромніші. Якщо у вас є бажання стати новим спонсором пишіть на адресу readonlineinua@gmail.com.

3. Новий конкурс "Чарівна казка"

Розпочинаємо новий конкурс, у звязку з літом та продовженням пори відпусток, срок подачі творів на конкурс також збільшено, до двох місяців, останній термін 30.09.2017р. Удачі!Ваш коментар буде першим!