Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Додавання оповідання

Талановитих українських авторів у нашій країні багато, а от можливостей для них майже не існує.

Видати книгу в Україні за свій кошт – практично не можливо. Це можуть зробити лише люди заможні, та готові до того, що витрачені кошти на видання назад повернуться хіба що після видання третьої книги. А видати три книги можливо лише за стабільної фінансової підтримки, яку мають одиниці.

В допомогу молодим авторам існують також одиничні літературні конкурси, та більшість письменників давно зневірилась у їх справжності та чесності. Відмивання грошей, величезні хабарі – ось справжні цілі тих конкурсів. Замість популяризації української книги, вони займаються «розкруткою» окремих осіб.

Зважаючи на все це, сайт «Сто тисяч книг» надає усім, хто якісно пише українською мовою, безкоштовну можливість розмістити свій твір на нашому сайті, де він стане доступним широкому загалу читачів.

Для цього вам необхідно пройти просту процедуру реєстрації, та після заповнення усіх необхідних форм, додати свій твір, який після перевірки редактором стане доступним для скачування та читання он-лайн.

Отож, якщо у вас є бажання стати популярним серед інтернет-читачів, реєструйтеся на сайті «Сто тисяч книг» та надсилайте нам свої твори.