Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті > Стукач

"Стукач " - оповідання від Прокопчук Станіслав Іванович опубліковано 06.06.2024


"Стукач"  Борис набрав номер телефону і рахуючи гудки в слухавці почав чекати нетерпляче смикаючи лівою рукою дріт телефону.

На четвертому гудку на тому кінці дроту підняли слухавку телефону і грубий прокурений чоловічий голос сказав Борису прямо у вухо: "Ви подзвонили в Одеський Обласний Територіальний Центр Комплектації".

—Я хочу вам повідомити, що мій сусід Сергій 27 років військовозобов'язаний і ховається від мобілізації,— сказав нервуючи Борис.

—Яка у вас адреса?, — суворо поцікавився у Бориса чоловічий голос у слухавці.

—Наш будинок знаходиться поряд біля кінотеатру "Родина" та знаменитого ринку "Привоз", вул. Богдана Хмельницького // вул. Мечникова, 107, — відповів йому Борис.

—А який номер квартири вашого сусіда?, — запитав у Бориса чоловічий голос у слухавці.

—Сергій живе на четвертому поверсі в однокімнатній квартирі, а номер його квартири я на превеликий жаль точно не пам'ятаю, — відповів йому Борис.

—Дякую за інформацію,— сухо сказав йому чоловічий голос у слухавці.

—Завжди радий допомогти,— відповів йому Борис, витираючи лівою рукою спітніле від нервової напруги обличчя.

На тому кінці дроту поклали слухавку телефону і Борис у відповідь теж поклав слухавку телефону і голосно істерично засміявся.

—Ну все Сергію, от тепер ти більше не паркуватимеш під моїми вікнами свій смердючий автомобіль сказав істерично сміючись Борис.Кінець

Підтримати автора:

Ваш коментар буде першим!