Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Натовп голосно заплескав у долоні, підтримуючи Емму вигуками.

Емма вийшла на сцену і подивилася на свій народ. Вони були щасливі, дивилися на неї з такою надією, такими очима. Дивились, як на королеву. І байдуже, що це не так. Вона знала, народ любив її.

- Я так рада вітати вас усіх сьогодні тут, - промовила вона. – Останнім часом мене не було чути ні на телебаченні, ні на радіо. Це все через те, що ми багато працювали. Ми не хотіли поспішати, ми не ставили ніяких строків виконання – ми хотіли зробити все якісно. Ми вивчали тижнями кожну кімнату в цьому замку, намагаючись повторити історію. Ми прислухалися до кожного голосу в нашій команді. І я думаю, ми все зробили правильно. Хоча судити, звісно ж, вам.

Люди знову заплескали у долоні.

- Дякую. Дякую за підтримку. Я хочу розповісти вам про наші плани, - продовжила Емма. – З наступного місяця тут проходитимуть шкільні заняття. Краєзнавство, історія, археологія. Для того, щоб отримати можливість проводити уроки у замку, треба було написати запит і надіслати його на нашу адресу. Сьогодні я отримала всі ці запити і можу сказати, що із сорока двох шкіл нашого міста відгукнулося… сорок дві. Приємно визнавати, що твоя праця недаремна.

Народ знову заплескав у долоні

Емма відійшла від мікрофона. Люди продовжували кричати і плескати.

- А зараз, я би хотіла покликати на сцену одну особу, яка надихнула мене на все, що я зробила. Всі мої ідеї – це лише її заслуга. З нею я стала розумнішою, я стала серйознішою, я стала більш дорослою. І насправді, я знаю, чому доля обрала саме її графинею…

Ліна вийшла на сцену і підійшла до мікрофону.

- Сьогодні хороший день, - промовила графиня. – Не зважаючи на погоду, все одно, дуже хороший. Замок був відкритий для відвідувачів вже довгий час. Але сьогодні вже остаточно всі роботи і дослідження завершені. До початку наступного місяця має бути закінчений сад. Вже завершені всі учбові класи. Сьогодні привезли останні відреставровані картини роду Полонезьких. Це велика робота! Я хочу подякувати усім, хто брав у ній участь. Знайте, ви зробили свій внесок в історію. Нажаль, ні потаємної кімнати, ні камінця, ні тіла графа не було знайдено. Тому наш замок завжди матиме нерозгадану таємницю. Вона обросте легендами і батьки розповідатимуть своїм дітям, що в цьому замку є десь є нерозгадана таємниця, яка не під силу жодному археологу.

Попередня
-= 284 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар