Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Роботи в госпіталі був іще не початий край. Грошей, які Емма зібрала з населення, вистачило лише на те, щоб декілька раз ретельно продезінфікувати та підсушити той злощасний підвал. І то, останню частину заробітної плати робітникам Еммі довелося видати, взявши в банку кредит. А що ж далі… А як же поховати ті нещасні тіла, освятити могили, помолитися за душі… Невже усім байдуже? Невже людям при владі байдуже? У них же стільки можливостей, стільки зв’язків… А вони користуються ними лише задля власної втіхи.

Все, що могла зробити Емма, це лише привернути своїми діями увагу телебачення, преси, і сподіватися, що хоч хтось зреагує на її клич про допомогу.

- А що має бути тут? – запитала Леся.

Олена обернулась і поглянула вбік, куди Леся показувала рукою.

- Здається, там якийсь пам’ятник має бути, або меморіальна дошка. Хоча ні. Стоп. Меморіальну дошку он уже встановили. Ходімо ближче.

Леся підкотила візок ближче до меморіальної дошки і поставила його навпроти, сподіваючись, що дід хоч якось зреагує на пам’ятник загиблим. Або, якщо не зреагує, то хоча б зрозуміє, що комусь все ж не байдуже. І може, від того йому стане краще на душі.

- А ще десь має бути церква? – обернулась Леся.

- Має, - зітхнула Олена. – Та це ще не скоро… Проектів у Емми багато, а от грошей на них – ні копійки. Вона вже, навіть, в борги влізла.

- Емма..., - посміхнулась Леся. – Такій хорошій людині в такому жорстокому світі не місце. Вона - диво, знахідка для нашого міста.

- Так, - махнула головою Олена. – Все, що тут відбувається – це все її власні проекти, її ідеї.

- Коли вона встигає все робити? Вона ж іще й графиня?

- Ні, Олесю, - засміялась Олена. – Вона не графиня. Графиня – інша.

- Шкода, шкода, що не графиня, - покачала головою Леся.

Біля меморіальної дошки зібралися люди. Вони чекали на приїзд своєї героїні, щоб хоч якось підтримати її за те, що вона така не байдужа до навколишніх проблем. І якщо не грошима, то хоча б своєю присутністю.

Попередня
-= 392 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар