Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Україна єдина!

"Україна єдина!" від Альона Кульбаневич опубліковано 10.03.2017

Український народ рухається вперед, долаючи труднощі, виправляючи допущені помилки. Але, на жаль, щоразу нові зміни нашої влади призводять до нових змін у самій країні. Дуже часто все починається спочатку, у розбудові держави ми змушені зупинятися, повертатися назад, змінювати вже звичне…

Однак жодне демократичне суспільство не може похвалитися легким і швидким досягненням своєї мети. Тому я вірю, що моя країна вийде на правильний шлях, вірю в майбутнє незалежної держави, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав, буде популярною і шанованою у світі.

Для цього всі ми, її свідомі громадяни, маємо докладати зусиль, працювати й творити задля її добробуту, сприяти розвитку всіх сфер її життя. Тільки бажання гордо заявити: «Я — українець» — може об’єднати громадян нашої величезної країни в одне ціле.

Тут дуже гарна природа. Чого варті лише одні Карпати! І звичайно, дуже красива мова. Вона разом з Україною пройшла дуже складний шлях, пережила утиски і заборони, але завжди відроджувалась. А все тому, що завжди були люди, котрі своєю любов’ю і відданістю підживлювали її, підтримували в ній ту іскру, котра дає початок життя.

Не один герой поплатився життям за любов до України, не одна війна пройшлася по її землі. Однак лише той, хто справді прагне життя може вижити і Україна вижила. Сьогодні вона проходить складний етап становлення, але допоки існують люди, котрі готові покласти своє життя за свободу України, доти бути вона існувати. І як показує історичний досвід, такі люди були завжди.

Україна єдина! Ми зможемо все.

3 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 12.03.2017

вітаємо 4 учасника, прошу звязатись із адміністрацією для отримання заохочувального призу
contact [равлик] read-online.in.ua


Додати коментар