Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Конкурси > Хороші зміни в Україні

Тепло почуттів, напевно, найкраще, що може статися з людиною. Проте, як тепло і затишно не було б всередині кожного з нас, щодня трапляються неприємності, сум, розчарування. А прикрості вони всі ззовні, і лише деяким до снаги зачепити серце й душу. Зачепити за живе, до болі… Потрібно визнати, що соціум, має вирішальний вплив на те, що відбувається «всередині» кожного з нас. Життя країни залишає у долі українців свій слід.
Україна - це, в першу чергу, люди.
Минуле України - це старі. Майбутнє -
молодь...

Україна зараз переживає нелегкі часи. Третина українців просто виживає. Але, як нам усім відомо, саме труднощі закликають до дії, тому можна сміливо визнавати, що початок національного горя в нашій державі став
початком хороших змін. Це підтверджує історія. Це підтверджує життя.
Я йшла чорноземами з екземами на тілі. Я та, що спепеляє лише одним поглядом, морозить подихом, вбиває байдужістю. Я-страх і сльози, убивчі грози, я ворог України-Руїна. Сплю і бачу, як ту вражу Руїну затиснула своїм добрим серцем між стінами людського непорозуміння, лайки, стогону, боротьби за владу, хаосу думок, бідності. Мені ще вистачило гідності зазирнути в очі усім гріхам Руїни і я відчула силу України, яка як Янгол стояла за плечима.

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Як просто сумніватися у своєму виборі. Ти ніколи не знаєш правильної відповіді на будь-яке питання одразу. Кожен раз ти робиш вибір все складніше і складніше, намагаєшся зробити усе правильно.
Жах не в тому,що щось
зміниться, - жах у тому, що все
може залишитися так само.
Ліна Костенко.

Україна – прекрасна, мальовнича країна. Приклад великої мужності, витривалості та духовності. Це золоті пшеничні поля, чисте небо над нашими головами, привітні люди.
Літопис хороших змін в Україні Священна та прекрасна культура українського народу! Вона - і в пишному короваї на столі, і в чистій вишиванці на тілі, і в солов'їній мові, якою ми спілкуємося щодня. Проте не завше ставилися ми до неї з повагою, і не завжди жили ми в єдності, і не завжди мали можливість свою мову вивчати.

Переможець конкурсу!

Український народ рухається вперед, долаючи труднощі, виправляючи допущені помилки. Але, на жаль, щоразу нові зміни нашої влади призводять до нових змін у самій країні. Дуже часто все починається спочатку, у розбудові держави ми змушені зупинятися, повертатися назад, змінювати вже звичне… Однак жодне демократичне суспільство не може похвалитися легким і швидким досягненням своєї мети. Тому я вірю, що моя країна вийде на правильний шлях
Так хочеться згадати, що зараз щораз більше людей виїжджає за кордон у пошуках кращої долі. Наші люди, українські емігранти, вчаться в закордонних вишах, масово виїжджають на заробітки, загалом, мчаться покинути рідну країну. В лещатах таких обставин опинилась і я. Їдучи за кордон на навчання, я не усвідомлювала, чим стане елітна заграниця для мене.
Після перемоги Джамали на Євробаченні, культурне життя в Україні отримало друге дихання. Україна вважається однією з найуспішніших держав серед учасників Євробачення: майже всі представники нашої країни потрапляли до фінальної десятки, нерідко обіймаючи призові місця.

"Життя" автор Malyna 6

Гуляючи по місту з чашечкою запашної кави і роздивляючись вулицю, згадалось як вийшла із автобусу з валізою на плечі і вперше побачила місто, яке мало стати моїм домом. Вийшовши з автобусу і тягнучи величезну валізу, оглянулась по
сторонам. Сіре, похмуре, наче не дуже задоволене моїм приїздом місто. Не встигла я оговтатись як натовп захватив мене у свій вир і поніс на зустріч новому. Люди, як і саме місто, не випромінювати радість.