Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Прокинулась від сну

"Прокинулась від сну" від Васянович Олена Миколаївна опубліковано 24.03.2017

Я йшла чорноземами з екземами на тілі. Я та, що спепеляє лише одним поглядом, морозить подихом, вбиває байдужістю. Я-страх і сльози, убивчі грози, я ворог України- Руїна.

Сплю і бачу, як ту вражу Руїну затиснула своїм добрим серцем між стінами людського непорозуміння, лайки, стогону, боротьби за владу, хаосу думок, бідності. Мені ще вистачило гідності зазирнути в очі усім гріхам Руїни і я відчула силу України, яка як Янгол стояла за плечима. Вона ридала і мене просила, щоб я боролась з українцями й носила вогонь любові і братерства всім, інакше не прожити їм. Я наступила на горлянку горю, я за щасливу і привітну долю.

Руїна зникла і свідомість наша змінилась для життя дітей без війн, чужих гостей на рідних землях. І погляд інший у людей на все, й вогонь неправд кожен знесе.

Вже не раби, а в своїй хаті-веселі і багаті, бо думкою єдині віднині. Кров пульсує в скронях, я України доня. Сестри і брати зі мною з чистою водою, з чистого листа до Майбутнього моста ідемо. Я все збагну й прокинулась від сну...

22 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 14:13:38

чекаємо ваш твір на наступному конкурсі


vasianovich85 07:59:46

Дякую! Мій рахунок поповнено, дуже приємно. Ще більше приємних розмов завдяки
Вам)


Admin 27.03.2017

рахунок поповнено
залишилось ще 2 заохочувальних приза


Додати коментар