Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Україна

"Україна" від Любаша Душко опубліковано 23.03.2017

Жах не в тому,що щось зміниться, - жах у тому, що все може залишитися так само. Ліна Костенко.

Україна – прекрасна, мальовнича країна. Приклад великої мужності, витривалості та духовності. Це золоті пшеничні поля, чисте небо над нашими головами, привітні люди.

Українці – це велика і могутня нація. Вони вміють поважати минуле, берегти сьогодення та робити внесок в майбутнє країни.

На тлі історії наша країна ще досить молода, але завдяки талановитим людям швидко розвивається, і поступово стає цікавішою. Сотні видатних українців були і є творцями нашої історії. Перелічити всі досягнення нашого народу неможливо, адже вони є в кожній галузі: медицині, науці, культурі, мистецтві, літературі тощо. Завдяки ним ми одні з найбільш освічених, гостинних та талановитих громадян Європи. Україна – це країна творчих, сильних тілом і душею, розумних людей.

Не зважаючи на «зиму» в політиці та деяких інших сферах, Україна прекрасна, і в майбутньому стане ще кращою. Адже якби не було зими, весна не здавалася нам такою чудесною.

Пишаюсь українцями, які постійно прагнуть до кращого, і викладаються на повну, щоб досягнути позитивних змін. Як сказав Іван Франко, народ «що вгору йде, а був запертий в льох!».

12 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 00:02:44

вам дякую за участь в конкурсі і прошу звернути увагу на наступний конкурс "Мій друг - Янгол" прийом робіт розпочинається за тиждень


vk140788768 00:00:42

Щиро дякую за поповнення рахунку


Admin 23.03.2017

приз передано, чекаємо на участь в наступних конкурсах


Додати коментар