Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Євробачення 2017: боремося піснею

"Євробачення 2017: боремося піснею" від Юлія опубліковано 09.03.2017

Після перемоги Джамали на Євробаченні, культурне життя в Україні отримало друге дихання.

Україна вважається однією з найуспішніших держав серед учасників Євробачення: майже всі представники нашої країни потрапляли до фінальної десятки, нерідко обіймаючи призові місця. Доказом тому були бронза Злати Огневич та срібло Сердючки. Тим не менш, після перемоги Руслани у 2004, Україна не бачила золота протягом довгих дванадцяти років.

Тепер, після першого місця Джамали у 2016, український шоу-бізнес переживає міні-відродження. Державна естрада завоювала авторитет в очах молоді, і дала дорогу багатьом новим виконавцям та незвіданим донині форматам. І в цьому немає нічого дивного: треба було обрати гідного представника на 2017 рік, отже, настав проявити себе новим талантам.

Слоган цьогорічного Євробачення - «Celebrate diversity» («шанувати розмаїття»), і обранці України колектив O.Torvald справді внесли в пісенний конкурс трохи колориту: на фоні нескінченних балад рок-гурт вигідно виділяється.

Євро 2012 стало першим в десятих роках цього сторіччя заходом, який привернув увагу іноземців до України, і тепер Євробачення 2017 може продовжити цю традицію, демонструючи Київ у всій його гостинності та красі. Таким чином перемогу Джамали можна стовідсотково віднести до змін в Україні на краще.

3 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 09.03.2017

бажаємо удачі в цьому конкурсі та слідкуйте за наступними ;)


otrishko 09.03.2017

50 гривень отримала
Дякую)


Admin 09.03.2017

вітаю другого учасника
для отримання заохочувального призу зв'яжіться будь ласка з адміністрацією
дякуємо за участь в конкурсі


Додати коментар