Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Молодь і помилки минулого

"Молодь і помилки минулого" від ta_sulo_0 опубліковано 27.03.2017

Україна - це, в першу чергу, люди. Минуле України - це старі. Майбутнє - молодь...

Україна зараз переживає нелегкі часи. Третина українців просто виживає. Але, як нам усім відомо, саме труднощі закликають до дії, тому можна сміливо визнавати, що початок національного горя в нашій державі став початком хороших змін. Це підтверджує історія. Це підтверджує життя.

Молодь недаремно вважається майбутнім країни. Саме від неї залежить рівень науки, культура і, навіть, кількість населення. До недавнього часу, більшість випускників шкіл та бакалаврів мріяла про подальше здобуття освіти за кордоном, адже їх нічого тут не тримає та і сенсу залишатися немає. Їх батьки, що прожили на цій землі вже більше 30-ти років, вважали так само.

Але що сталося? Чому саме сьогодні, в даний момент, період все змінилося? Чому став процвітати патріотизм лише зараз, а не раніше? Відповідь знає кожен... Бездіяльність. Бездіяльність всіх і кожного окремо. Вона має наслідки. Вона може бути подоланою, або подолати. Вона - найбільша помилка і найперша причина всіх бід. Кожен робить помилки, але не кожен їх засвоює. Кожен падає, але не кожен підіймається. Молодь сьогодення і є головною хорошою зміною в Україні.

Вона прийняла всі наші поразки і не впала під їх тягарем. Ви помітили, що в новинах дедалі частіше розповідається про наукові відкриття українців, а не англійців? Що сторінки в соціальних сітях стають україномовними? Що сама Україна ожила? Тепер головне - це засвоїти...

4 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 14:19:36

дякуємо за участь у конкурсі.
у вас є шанс отримати заохочувальний приз за 10 "лайків" твору


Додати коментар