Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Конкурси > Хороші зміни в Україні > Елітна заграниця

"Елітна заграниця" від Oksana Zokhniuk опубліковано 10.03.2017

Так хочеться згадати, що зараз щораз більше людей виїжджає за кордон у пошуках "кращої долі". Наші люди, українські емігранти, вчаться в закордонних вишах, масово виїжджають на заробітки, загалом, мчаться покинути рідну країну.

В лещатах таких обставин опинилась і я. Їдучи за кордон на навчання, я не усвідомлювала, чим стане "елітна" заграниця для мене. Не усвідомлювала, що рідні та близькі почнуть мені дорікати, мовляв "якщо вже поїхала туди, то нічого тобі вертатися".

А вернутися ой як хотілось. І не раз. Україну я відтоді вперше побачила під новим кутом. Як то кажуть, тільки тоді розумієш, коли втрачаєш. Можна довго сперечатись про те, чи приєднається Україна до Євросоюзу, чи стане сильна та розвинена, чи подолає корупцію і негаразди, проте, я невпинно вірю, що все буде саме так!

Вже, ми не можемо не помітити позитивні зміни в українському кінематографі, щораз більшу присутність закордонних студентів та туристів на наших землях, дивовижну перемогу на Євробаченні та багато інших маленьких звитяг, вартих нашої з Вами уваги. Це надихає. Це приклад хорошої України — нашої з Вами домівки. Так і я повернусь на рідну землю і буду тут жити довго та щасливо. Попри все. Ніщо не замінить рідної домівки, а тим паче, рідної країни.

Позитивні зміни відбуваються тут і зараз. І це в наших з Вами силами щось змінити, а головне — помітити та цінувати ті зміни, що відбулися вже.

2 (Оцінити твір може тільки користувач сайту. Увійдіть чи зареєструйтесь.)

Список користувачів, що проголосували за твірОстанній коментар

Admin 15:30:42

вам дякую
чекаємо ваш твір в наступному конкурсі "Мій друг Янгол" з першого квітня


oksana_zokhniuk 17.03.2017

Приз отримала. Вельми Вам вдячна!


oksana_zokhniuk 17.03.2017

Приз отримала. Вельми Вам вдячна


Додати коментар