Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Конкурси > Конкурс чарівних казок

Дуже багато років тому, у величезному царстві розквітала країна, яка ноcила назву-Косталуна. Народу в ній жилось добре. Тут один одного кожен знав, ніхто нікого не ображав. З самого дитинства батьки вчили своїх дітей допомогати один одному, підтримувати в важку хвилину.
В самому серці країни красувався величезний палац, яким правив король
Генріх з королевою Єлізаветою. Палац був надзичайно красивий: стіни були позолочені, у кожній кімнаті стояли квіти, висіли картини, намальовані різними зна
А чи здогадувались ви, що десь у світі є маленька крамничка, яка дуже вабить всіх дітлахів? Вона зовсім непримітна та нічим не незвичайна..на перший погляд. В ній працює лише двоє людей-Бабуся Клара та її онука Кетті. То ви запитаєте: « Що ж у ній такого цікавого?» А я скажу, а точніше розповім одну маленьку, але дуже цікаву історію. Отже, слухайте уважно..

Колись давно, у маленькому містечку Ілі (що знаходиться в Англії), жила в маленькому будинку дівчинка на ім’я Ліла. З нею жила її матуся
Про волог
Ви колись здогадувались чому клей коли в упаковці не сохне, а на папері одразу? Усе тому, що в клею живе маленький чоловічок — волога. Коли хтось наносить його на папір, картон, дерево він не хоче сидіти там довго.
Посидить трохи й залізе назад до свого дому. Тому сам клей залишається там де його нанесли. А його робота підтримувати в клею вологу щоб він не засох.

Переможець конкурсу!


Ваш коментар буде першим!