Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Статус даної будівлі весь час змінювався, і щоразу дану будівлю намагалися пристосувати до цих змін. Наприклад, після того, як з будівлі виїхала царська поліція зовнішні галереї та парадні сходи були розібрані по південному фасаду. Між поверхами пробиваються зводи деяких палат. З роками міняється і кольорова гамма фасадів. В наступні роки до даної будівлі добудовується корпус спочатку в два, а в наступні роки в три поверхи…

- Неймовірно, - прошепотіла Ліна. – Це все вона з’ясувала сама?

- Це найкраща студентка! – відповів голова комісії з поважно піднятою головою. – Наша гордість.

- В 30х роках ХХ сторіччя дерев’яні перекриття між ярусами замінюються кам’яними зводами. Всі зміни відбувалися в дусі того часу. Десь в середині ХХ сторіччя нарешті було полагоджено шосе і, навіть, залізна дорога.

- А що з тією залізною дорогою? – зацікавлено запитав викладач.

- Дану залізну дорогу почали будувати ще у 1930 році. Але завершили її будівництво лише у 1952 році. Тоді її довжина сягала 47 кілометрів і налічувала близько семи станцій…

- Як я її ненавиджу, - прошепотіла Карла. – Все вона знає… От би знайти таке питання, щоб вона не відповіла, і всі побачили, яка вона, насправді, тупа.

- Мені здається, таких питань немає, - пробубнів Максим. – Вона заучка. Мабуть, напам’ять знає всі книжки в бібліотеці.

- Просто неймовірно! - промовив голова комісії. – В мене складається враження, що ви зможете відповісти на будь-яке питання. Ви дуже ерудована. Може, в когось є ще питання?

- У мене є питання, - піднявши руку, промовила Ліна.

- Будь-ласка, - спокійно відповіла Олена, знаючи наперед, що відповість на будь-яке питання, навіть, на те, яке може поставити графиня.

- Ти вражаєш своїми знаннями. Я впевнена, що ти зможеш намалювати схему того госпіталю з закритими очима. Але моє питання іншого складу. А як щодо легенд? Ця будівля така давня, вже стоїть більше ста років. Чи були в тебе під час досліджень якісь випадки, коли ти чогось не могла розгадати, заходила в глухий кут, чи може, не вистачало якогось документа? Можливо, ходили якісь дивні плітки, чутки, які ніяк не могли суміщатися з твоїм науковим дослідженням.

Попередня
-= 128 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар