Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Ліна подивилась на Олену. Дивно, дівчина розповідала про свій шпиталь з таким захопленням. Жодного разу, навіть, не глянула в свої записи, на пам‘ять розповідала усі дати. Наче сама пережила з цією будівлею всю її історію.

Ліна опустила очі. Вона раптом зрозуміла, що кожна людина в цій аудиторії пережила свою історію, ту, яку досліджувала. Їй лише здавалося, що весь світ обертається навколо її замку. А насправді… Хто би міг подумати, що цю, на перший погляд, обмежену молодь, так зацікавить історія, дати, якісь знахідки…

- Зараз дана будівля забита драбинами і відвідувати її не можна, - завершила Олена. - Проте, мені здається, що історія цього шпиталю ще не закінчилася. Я думаю, він якимось чином ще відіграє велику роль в історії нашого міста.

Всі зааплодували.

- У мене питання, - промовив один з членів комісії.

- Будь ласка, - відповіла Олена, яка явно не боялася жодного питання.

- А як щодо війни? Як ця будівля пережила війну?

- На щастя ніяких серйозних підпалів чи вибухів вона не зазнала. Ніяких серйозних боїв поблизу неї не було. З 1921 року ця будівля належала НКВС, тому там, навіть, під час війни ніхто не переховувався.

- А в мене теж питання? – промовив один з викладачів.

- Я слухаю.

- Ви багато розповіли про добудову стін, поверхів підвалів. Це дослідження заслуговує на увагу. А як щодо зміни внутрішнього оформлення шпиталю. Судячи з фотографій важко зрозуміти, що саме змінилося всередині.

- Так, - відповіла Олена, поглянувши на старі фото. – Ці фото я знайшла в історичній літературі. На жаль, оригіналів даних фотографій я не бачила. А, навіть, якби і побачила, навряд, хтось дозволив би мені ксерити чи сканувати.

Всі засміялися.

- Тому, я можу розказати лише те, що я побачила - свої судження з цього приводу.

- Будь-ласка.

Попередня
-= 127 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар