Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Вся підлога була у щілинах, крізь які пробивалися промені світла. Це була лампа в кімнаті дідуся. Дивно, чого він не спить. Може, він боїться темряви? Або може, всі помітили, що він зник і забили тривогу? А може, просто вже ранок, і то зовсім не лампа, а сонячні промені?

Назар підійшов ближче до щілини, щоб спробувати щось роздивитися в ній. Але йому було це не під силу. Підлога будинку була надто високо від землі. Річка розмила в цьому місті величезний яр, і дотягнутися до будинку було надто важко.

Назар пройшовся по підвалу. Будинок тримався на величезних залізобетонних блоках, між якими нічого не було. Хлопець уважно розглядав підвал, раз у раз виймаючи черевики з мокрої землі. Олена не помилилася, річка текла далі на схід, але Назарові більше не хотілося нікуди іти.

Зверху чулися голоси. Мабуть, Олена вже встала. Назар іще раз підійшов до щілини і раптом відчув, що черевиком наступив на щось тверде. Хлопець швидко вийняв мобілку і освітив підлогу. Земля була вогкою, навколо було болото, і тому ніякого твердого предмету знайти не вдалося. Хлопець нахилився і почав руками перебирати землю, намагаючись нащупати те, на що наступив. В його руки потрапляли маленькі камінці, горстки землі, але він був впевнений, що наступив на щось інше.

Хлопець втомлено сів на землю. Мабуть, порпаючись у болоті, він ще більше затопив цю річ, і тепер не зможе її знайти.

З останньою надією Назар глибоко засунув руку у вогку землю і раптом… Хлопець вхопився за маленький залізний стержень. Нервово витягнувши руку з багнюки, хлопець побачив, що знайшов ключ. Мабуть, цей ключ випав у діда і через щілину потрапив під будинок. Хлопець іще раз засунув руку у болото, сподіваючись, що доля посміхнеться йому вдруге, але більше нічого не знайшов.


Був ранок. Олена разом з жінкою сиділа на ганку та допомагала перебирати моркву.

- Така піде? – запитала Олена.

Попередня
-= 154 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар