Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Карла без натхнення подивилась на екран.

- Пане мер, - промовила журналістка. – Як зараз просуваються справи з замком?

- Справи просуваються дуже швидко і в правильному руслі, - радісно промовив мер. – Я не помилився, довіривши цю роботу команді графині. Що тут скажеш? Молодь… Вони ідейні, вони працьовиті, натхненні. Надзвичайно велику роботу проводить і археологічна група, яка досліджує замок. Я радий, що в нашому місті молоді не байдужа доля археологічних пам’яток.

- А в мене питання, - продовжила журналіст. – У пресу проскочила інформація, що мерія зацікавилась ще однією пам’яткою – військовий шпиталь. Розкажіть, будь ласка, яка ситуація з тією будівлею.

- Та будівля має дуже страшну історію. Як і все наше місто, і вся наша країна, цей госпіталь пережив багато злиденних страждань. Студенти археологічного університету дослідили ту будівлю і виявили там наслідки комуністичних злодіянь. Як результат, знайдено тисячі трупів невинних людей. Піднявши історичні факти, археологи з‘ясували, що минула влада без усілякого слідства закрила госпіталь на карантин.

- А в чому проблема, чому госпіталь закрили на карантин?

- В повітрі було знайдено таку інфекцію, як трупна паличка, яка спричиняє важкі хвороби, а також смерть.

- Так, це жахливо, - промовила журналістка. – Скажіть, а які дії мерії будуть стосовно даної будівлі?

- Ми вже прийняли рішення! Ми не будемо ховати цю проблему та ігнорувати її так, як це робила минула влада. Я не можу дозволити собі ставити під загрозу життя археологів, а також людей, які проживають на тій території. Тому рішенням мерії нашого міста будівлю буде зрівняно з землею у найкоротші строки.

- Ви вважаєте, це буде справедливо по відношенню до міста та його історичної спадщини? – жваво запитала журналістка.

- Не мені судити, чи справедливе рішення, чи ні, - промовив Фадєєв. – Зараз, найголовніше - це здоров‘я нації, і повірте, ця проблема стоїть вище історичної спадщини. Ми не можемо наражати людей на небезпеку, тому що потім, знову ж таки, ми за це відповідатимемо і нестимемо покарання.

Попередня
-= 232 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар