Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Боже, які ви добрі, - засміялась Емма. – Він її зраджує з кожною дівчиною, яка сідає до нього в таксі. Як ви не розумієте, це не просто черговий хлопець, це Ганнин майбутній чоловік. Він її зраджуватиме все життя.

- Емма, сонце моє, - не стримавшись, крикнула Ліна. - Та всі чоловіки зраджують. Хіба власний досвід не довів тобі це? Всі. Вона кине свого таксиста, знайде іншого. І отримає те саме – тисячі зізнань, обіцянок і присяг, а в результаті – нічого. Розумієш? Так, як і усі жінки. Ми виходимо заміж, бо сподіваємося на щастя. А чоловік одружується, щоб отримати собі безкоштовну служницю, яка пратиме, готуватиме їсти і виховуватиме його дітей, поки він буде робити кар’єру.

- Здається, у тебе сьогодні був шанс відкрити очі Ганні на все це, - промовила Емма.

- А навіщо? - прошепотіла Ліна. – Навіщо, скажи? Ганна зараз щаслива. Навіщо скорочувати її щастя. Вона, все одно, про все дізнається. Зрозуміє цю жорстоку правду. Але чим пізніше вона дізнається про це, тим довше буде щасливою.

- Чим пізніше дізнається, тим більш боляче їй буде потім, - промовила Емма. – Вона зрозуміє, що витратила найкращі свої роки на жалюгідного бабія, а могла би зробити щось корисне.

Ліна нічого не відповіла.

- Якщо ти не розповіси їй про все це, то я розповім, - продовжила Емма. – І байдуже, якою буде її реакція. Я хочу, щоб вона знала правду.

Ліна сумно подивилась на Остапа.

- Остапе, невже, дійсно, всі чоловіки такі? – промовила вона. - Хіба немає виключень?

- Мабуть, є, - невпевнено промовив Остап.

- Судячи з невпевненого голосу, це явно не ти, - промовила Емма.

- Я не хочу вам брехати, - спокійно промовив Остап. – Я ніколи нікого не зраджував, але думаю, що при деяких умовах міг би зрадити.

- Ну, все ясно, - перебила Емма. – Ти такий, як усі.

- А якби сильно когось кохав, - запитала Ліна, - то, все одно б, зрадив?

- Знаєш, Ліно, я безтямно кохаю одну дівчину, - раптом промовив Остап. – Це було кохання з першого погляду. Я настільки кохаю, що думаю лише про неї. Але вона так багато пережила. Стільки болю, зраду коханого.

Попередня
-= 238 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар