Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Я думаю, на це потрібні немалі кошти…

- Так, я вже почала збір коштів. Ми сподіваємося на благочинність та розуміння. Раді, що великими коштами нам допомогла графиня Ліна Висоцька, яку, звичайно ж, не оминула така серйозна проблема. Багато хто з населення перераховує гроші до нашого благодійного фонду. Це не великі гроші, але нам потрібні і вони. Ми просимо всіх, кому не байдужа дана проблема, звертатися в центральний офіс нашої організації.

- Ну що ж, - промовила журналістка. – Ми впевнились, що хороші справи досі робляться від душі, що ще є в цьому світі просто небайдужі до чужих проблем люди. Дякуємо Еммі, що запросила. На цьому наша передача вичерпана. До побачення.

- Все, камера вимкнена? – з полегшенням зітхнувши, запитала Емма.

- Так, - відповіла журналіста, вийнявши сигарету. – Будеш?

- Ні, що ти, я не палю, - відповіла Емма. – Ну що ж, робота зроблена.

- Думаєш, подіє? – з цікавістю запитала дівчина.

- Що, передача? – не зрозуміла Емма. – Звичайно, подіє. Не знаю, як там на населення, а на мера точно має подіяти. Хай трохи потрусить кишені для громадської справи.


Остап сидів у своїй кімнаті і дивився телевізор. «Яка ж розумна ця Емма Красовська», - думав він, гортаючи свою магістерську роботу. Чи приймає вона хоча б якісь неправильні рішення? Мабуть, ні.

Чому життя не дало їй цього дурного графського титулу, щоб вона могла спокійно працювати і втілювати свої ідеї в життя. Виходить, що якби вона випадково не познайомилась з Ліною Висоцькою, і не стала її найкращою подругою, то ніхто б ніколи не дізнався, яка вона, насправді, розумна.

Остап відкрив додатки роботи і розгорнув схеми замку. Їх було декілька: схема всього замку, схеми окремих кімнат, бібліотеки. Карла постаралася на славу. Ось ще одна схема всього замку.

Остап знову уважно подивився на першу схему. Навіщо в роботі дві ідентичні схеми?

Остап акуратно роз‘єднав скріпки, які зшивали роботу, і вийняв обидві схеми.

Попередня
-= 253 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар