Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Мені здається, що багато хто волів би бачити графинею саме вас, - посміхнулась журналістка.

- Я знаю, що багато хто критикує Ліну Висоцьку, - промовила Емма. – Я неодноразово читала різні там вислови в жовтій пресі. Можу сказати лише одне: хіба можна засудити людину, за те що вона не публічна, і не вихваляється на все місто проведеною роботою. Ви всі зможете оцінити її працю після опублікування робіт. Зараз вона працює над створенням роману, в основу якого ляжуть реальні історичні факти з життя графа. Це буде не лише внесок в історію нашого міста, це буде величезний внесок в світову бібліотеку. А щодо тих людей, які хотіли би бачити графинею мене, то я думаю, що не розчарую їх. Насправді, я теж маю не просту родову історію. І дуже сподіваюся, що мої батьки теж були із знатної родини. Зараз один з видатних археологів нашого міста і мій хороший друг Остап Завацький досліджує мій родовід, і думаю, дуже скоро ви і мене зможете привітати з новим статусом і блакитною кров’ю.

- Я думаю, місто і так вдячне вам за вашу роботу. Скажіть, а чим буде займатися ваша реставраційна компанія після закінчення роботи в замку?

- Пам’яток в нашому місті дуже багато, до того ж перша археологічна група вже отримала декілька замовлень із сусідніх областей. Але першорядну роль, звичайно, зіграє робота над військовим шпиталем.

- Еммо, я так розумію, це той шпиталь, де було знайдено тисячі жертв комуністичного режиму?

- Саме так…

- Наскільки я знаю, мерія прийняла рішення підірвати дану будівлю.

- Ні, - вперто промовила Емма. – Я сама власноруч не дозволю цього зробити. І якщо треба буде, чергуватиму там день і ніч, і підірвати госпіталь можна буде лише зі мною.

- Чому така жертва, Еммо?

- Там тисячі людей, які потребують поховання. Ми не можемо просто позбутися їх будь-яким найдешевшим методом, це не правильно. Ми маємо виявити повагу до них. Вони всі герої, всі жертви. Ми маємо поховати їх з почестями, а не підірвати, як звал сміття.

Попередня
-= 252 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар