Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Рада повідомити усім, що ліва частина замку повністю готова до відвідувачів та туристів. Фундамент укріплено, стіни відновлені, верх реставровано, і я сама можу поручитися, що жодному з відвідувачів нічого на голову не впаде, - з посмішкою промовила Емма.

- Це чудово! Ліва частина готова. Я так розумію, що на реставрацію правої частини теж треба буде немало часу.

- Ні, - заперечила Емма. – Насправді, права частина набагато простіша, ніж ліва. Всі основні зали знаходяться в лівій частині, і над ними, дійсно, треба було багато працювати. В лівій частині лише маленькі кімнати, кухня. Вони непогано збереглися, так як укріплювалися пізніше, ніж замок. Тому роботи буде набагато менше.

- Це радує. А як справи з бібліотекою?

- Відкриття бібліотеки – це надзвичайно важлива знахідка, - промовила Емма. – Мабуть, найважливіша за останні декілька років для нашого міста. Саме приміщення вже реставровано і знаходиться в прекрасному стані. Над реставрацією книг зараз працюють найкращі спеціалісти. Вони не лише повертають книгам попередній вигляд, але і вивчають, намагаючись знайти більше розгадок до таємниць замку.

- А як щодо маленьких кімнат? – запитала журналіст. – Графиня неодноразово заявляла, що збирається поселитися в одній із них. Еммо, скажіть, чи не жарт це? Як ви можете прокоментувати слова Ліни Висоцької?

- Так, це правда. Графиня живе цією історією, цим замком, і, дійсно, збирається поселитися в одній із кімнат, та що біля бібліотеки.

- Я так розумію, що всю організаційну роботу виконуєте ви, а чим же займається сама графиня?

- Так, організаційною роботою, справді, займаюся я, і сподіваюся, що в мене це виходить непогано. Але графиня виконує роботу набагато більшу, ніж усі ми. Вона досліджує свій родовід, вивчає усі матеріали, пов’язані з замком. Я думаю, її дослідження та думки мають набагато більшу вагу, ніж вся та організаційна робота, яку проводила я.

Попередня
-= 251 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар