Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Емма уважно глянула на ворожку. Нонна продовжила:

- Так, я точно знаю. Я відчуваю. Вона там щаслива… Зі своїм графом, своїм камінцем… І навряд, повернулася б сюди заради тебе.

- Я знаю, - сумно розвела руками Емма. - Я не серджусь за це на неї. Вона така по натурі. Цей світ надто примітивний для неї. Друзі – це не головне в її душі. Вона не могла знайти тут споріднену душу. Бо такої людини, як вона, більше просто не існує. Якщо вона там, з графом, можливо, там вона знайде людей, які розумітимуть її так, як вона того хоче.

- Мабуть. Одне можу сказати, вже нічого змінити не можна. Ти погодилась відмовитися від будь-чого, і доля забрала у тебе її. Ти отримаєш своє щастя. А вона… Вона вже отримала своє. Вона щаслива.

- Дійсно? Щаслива?

- Дуже. Знаєш, вона зникла, як і її пращур граф, через невиконання своєї обіцянки – вона не віддала камінець. За це, вона отримала покарання – ніколи більше не побачити тих, кого любить. Але вона, як і граф, вирішила, що краще нести покарання, ніж виконувати дану колись обіцянку.

- Принаймні, хоч такою ціною, вона стала щасливою, - посміхнулась Емма.

- Не шукай її, - посміхнулась Нонна. – Не треба цього робити. Вона зникла назавжди, повір мені. Змирися з тим, що ти її ніколи не побачиш. Але вір, що вона там щаслива. Вона свій вибір зробила, коли не віддала камінець.

- Я рада, більше за все на світі рада, що вона щаслива. Принаймні, хоч хтось щасливий. А я… Я не знаю, чи, взагалі, колись стану щасливою…

- Станеш, звісно, станеш! Твоє щастя так близько до тебе. Так близько, що я його вже відчуваю.

- Дійсно, близько? – зраділа Емма.

- Так! Людина, яка зіграє найбільшу роль в твоєму житті настільки близько… На відстані метра.

- Невже? Де ж вона?

- Я не знаю, - знизала плечима Нонна. – Сама дивись, очі відкрий! Ти мені сережку – я тобі щастя! Отримай його! Ось воно. Відтепер, ти будеш щаслива!

Попередня
-= 383 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар