Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Франце Теофіловичу, - тихо промовила Ліна. – Все місто вірить у мене, у мою перемогу. Як же так, що та людина, яка представлятиме мої інтереси на суді, не вірить у це. Як же можна вести справу, наперед знаючи, що вона провальна.

- Це наша робота, - посміхнувся адвокат.

- Чому ж мій перший адвокат вірив у мою перемогу, а ви - ні?

- Він не вірив… Він просто не казав тобі всієї правди. А я з тобою щирий. Не надійся даремно. Ти програєш. Краще домовся з ними зараз, поки вони тобі це ще пропонують. Бо коли ти програєш суд, вони тобі вже нічого не будуть винні.

Ліна опустила очі і мовчки вийшла з кабінету.

На її очах були сльози. Як же так? Все куплено. Все вирішено наперед, а від нас, простих людей, давно нічого не залежить. Нам хочеться вірити в слово «правосуддя», хочеться вірити, що там все чесно, все справедливо. Бо це Суд. А насправді…

- Графине, - тихо промовила секретар. – Не сумуйте. Я знаю, ви обов‘язково виграєте цю справу. От побачите. Ці кляті чиновники занедбали наше місто. Парки, алеї – усе перетворилося в безкрайні супермаркети і рекламні щити. А замки, пам‘ятники архітектури, музеї… Їх це, взагалі, не цікавить. Їм аби гроші гребти. А ви – інша. Ви – не така. Ви не про гроші думаєте. Ви про людей думаєте, про культуру, про духовність. Саме тому ви і мусите перемогти.

Ліна нічого не відповіла і мовчки вийшла на вулицю.

Тепер вона знала напевно, що програє цю справу. Що не отримає ніякого замку, що не зробить з нього музей, що туди не приходитимуть школярі, і ніхто не розповідатиме їм легенди про кохання графа Полонезького. Бо все вирішено наперед! Все куплено наперед. І навіть, справедливість теж куплена. І перемагає той, у кого вищий чин, чи той, у кого є зв‘язки, або просто той, у кого більше грошей. І все тут зрозуміло. Тільки як же пояснити це простій жінці, звичайній секретарці, яка щодня ходить на роботу, яка працює з ранку до ночі, і щиро вірить, що колись вона отримає винагороду за свою невтомну працю, що колись запанує справедливість, і що колись просто буде жити краще.

Попередня
-= 123 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар