Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Ну навіщо ж ти так?

- А хіба, ні? Чоловік Катріни, подивись, що зробив з нею. Зрадив, обманом переписав на себе все майно. І лишив її одиноку ні з чим. Добре, що хоч видавництво лишив, а то працювали б ми зараз з Катріною на пару в тролейбусному депо.

- Але ж не всі чоловіки однакові…

- Не всі? А хлопець Емми? Вікторіє, та про що ти говориш? Він задурив їй голову так… Та що там їй. Він усім голови позадурював своїм безтямним коханням. А сам… І говорити не хочеться. Катріна каже, читачі досі телефонують і питають, чи буде друкуватися хоч якесь закінчення цього роману? Чи, може, він буде виданий окремою книжечкою? Чи скільки заплатити, щоб отримати останню частину? А що я їм напишу? Що він зрадник, що спав з її найліпшою подругою, просто ми за його квітами та зізнаннями не одразу на це звернули увагу. Та що там хлопець Емми? Мій пращур – граф Полонезький, поклявся дружині у вічному коханні. А потім знайшов собі іншу, і заради неї відмовився від усього. Навіть, від вічного життя. А як же клятва? Для чоловіків обіцянки нічого не значать. Вони говорять їх тоді, коли їм потрібно чогось добитися від жінки, і забирають тоді, коли вже всього доб‘ються. Вони лише клянуться у вічному коханні. А нам доводиться вірити на слово, що це правда, бо доказів все одно ніколи не буде.

Віка мовчала.

- Я бачила твого чоловіка, Вікторіє, - прошепотіла Ліна.

Віка підняла очі і уважно глянула на подругу.

- Бачила його не раз. І на тому модельному конкурсі бачила. І жодного разу не помітила, щоб він дивився на якусь жінку. А якщо, раптом, і дивився, то в його очах не було ні блиску, ні бажання до тих жінок. Він – виняток, Вікторіє. А виняток лише підтверджує існування правила: «Всі чоловіки зрадники».

- Може…

Ліна встала зі стільця і підійшла до вікна.

Віка дивилась на неї, не відводячи очей, і, раптом, посміхнулась.

- А пам‘ятаєш, того хлопця, Микиту? Який носив тобі квіти щодня? Пам‘ятаєш? Одружитись пропонував! Може, якби ти його вибрала, а не Вадима, то зараз би так не говорила. Не говорила б, що всі чоловіки зрадники, а сміялась би з ревнивих жінок, які не довіряють своїм коханим. Може, з ним би ти була щаслива?

Попередня
-= 219 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар