Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

По майдану пронісся гучний сміх.

- Ми працюємо над замком. Ми вже проводимо ремонтні роботи і можу сказати, у нас це виходить дуже успішно. Колишня влада занедбала археологічні знахідки нашого міста, але ми не дозволимо загинути нашій історії. Я особисто займаюся цією справою, тому і найняв археологічну групу.

- Неймовірно, - прошепотіла Ліна Вікторії. – Які ремонтні роботи? Там нічого не робиться! Замок ледь тримається.

Розштовхуючи натовп, Ліна попрямувала до мікрофону. Віка побігла за нею. Людей було багато і кожен неохоче відходив у сторону, щоб пропустити дівчат.

- Пропустіть графиню! – раптом голосно крикнула Віка.

Всі злякано розступилися, пізнавши Ліну. Натовп замовк і лише де-не-де чулися відгуки: «це іде графиня».

Емма обернулась і побачила за спиною Ліну. Її очі блищали злістю, вона ладна була розірвати мера на шматки за його брехню.

- Будь-ласка, графине, - промовила Емма, і відійшла в сторону.

Мер злякано дивився на цю картину.

- Добрий день, шановна громадо! – голосно промовила Ліна у мікрофон. – Я зараз пройшла цю доріжку через натовп для того, щоб розповісти вам правду. Ніяких ремонтних робіт у замку не проводиться. Замок валиться і, якщо так продовжуватиметься далі, він не простоїть і півстоліття. В замку, дійсно, працює археологічна група мера, та вона має зовсім інше призначення. Вони шукають коштовний камінець графа Полонезького.

- Це неправда! – викрикнув з трибуни мер.

- Пане Фадєєв, коли говорили ви, вас ніхто не перебивав, - промовила Ліна. – Із замку, із вашого замку були вивезені родові картини Полонезьких, Фельченських, Понятовських та інші важливі знахідки. Вони вивозяться, нібито на експертизу, та жодна з картин ще не повернулася назад. Про знайдені заповіти і портрети графів знає лише археологічна група мера. Скільки цих картин було насправді, скільки продали, скільки висить в будинку мера – навряд, вже хтось зможе підрахувати. Ми не знаємо, скільки їх було, не знаємо, скільки їх іще знайдуть і продадуть за безцінь у французькі та польські музеї. Нас відсторонили від нашої історії. Нам закрили до неї доступ.

Попередня
-= 226 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар