Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Ну, Ганно, то де та відьма? – крикнув Дмитро.

- Чого ти кричиш на неї? Ти що, в лісі? Чи думаєш, вона тебе не чує, - вступилася Емма.

- Я запитав один раз – вона не відповіла, - промовив Дмитро. – А ти така смілива, розумна. То це ти в нас ворожка номер один у місті? Чи ти та, до кого я чіплявся.

- Якщо ти хочеш продовжувати цю розмову, то говори в-пів тону тихіше і поводься чемно. Ти не маєш права на мене кричати, - спокійно промовила Емма.

- Не маю права кричати? А ти мала право руйнувати моє щастя з коханою жінкою? Скажи, мала право? І зараз ти просиш мене поводитися чемно? А ти чемно повелася, коли наплела бозна-що Ганні. Ти ж мене, навіть, не знаєш. Не знаєш, який я. Не знаєш, як сильно я її кохаю. Якщо вас кидають хлопці, то це ваші власні проблеми. Це ви в цьому винні. Бо ви не вмієте себе з ними поводити. І не треба перекидати свої проблеми на інших.

- А-а-а, - тихо прошепотіла Емма. – То ти мені очі відкрив! А я думала, чого це чоловіки кидають жінок? А це через те, що ми не вміємо себе поводити з ними.

- Ну все, йому прийшов кінець, - прошепотів Остап. – Він її зачепив.

- А думаю, чого це мій хлопець мене кинув, - продовжувала Емма. – А це через те, що я дурна. Якщо ж всі чоловіки такі хороші, то поясни мені, чого ж мій коханий мені в очі не сказав: Ти мені не підходиш, ти не вмієш себе поводити! Але ж ні. Він мене обманював, дарував квіти, прикраси, а в цей час розважався з моєю подругою. Чого ж він мені в очі нічого не сказав. Чи може, йому мене було шкода? Точно! Мабуть, він такий благородний, що просто не хотів розбити мені серце.

- А ти не рівняй усіх до нього, - перебив Дмитро.

- А до кого ж рівняти? Це ж був мій ідеал, - продовжувала Емма. – А знаєш, от тобі історія твоєї коханої Ганни. Вибач, Ганно, що афішую. Скільки років твої батьки прожили разом? Чотирнадцять?

- Чотирнадцять, - підтвердила Ганна.

- Уявляєш, Дмитре, чотирнадцять років спільного сімейного життя. Троє дітей… І чотирнадцять років вона його влаштовувала, розумієш. А потім, коли їй стало 46, раптом, перестала його влаштовувати.

Попередня
-= 261 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар