Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Забирайтеся геть? – не зрозумів Дмитро. – Забирайтеся геть? Ти нормальна? Мене не справедливо звинуватили, до речі, вже вдруге, в тому, що я одружений. Мене кинула моя наречена просто так, без причини, бо якийсь там придурок чіплявся до когось в моїй машині, і ти вважаєш, я не маю права почути вибачення.

Ганна боялась вступити в таку серйозну суперечку. Вона знала, що Емма захистить її, і нікому не дасть ображати. Тому вона відійшла до вікна і здалеку спостерігала за цією картиною.

- Скажи сама, Еммо, ти вважаєш, я не маю права почути вибачення? – продовжував Дмитро.

- А що, Ганна не має права тебе в чомусь запідозрити? Ти вважаєш, що вона повинна вірити тобі, як сліпе кошеня? Вестись на все, що ти скажеш? Якщо Ганна запідозрила, значить у неї були причини. Значить, ти був недостатньо щирий з нею і їй здалося, що в тебе хтось є. Вона що і поревнувати не може?

- Ні, Еммо, - крикнув Дмитро. – Отут ти, люба, помиляєшся. Це не Ганна мене запідозрила. Це ви мене в чомусь запідозрили. Це ви все це вигадали. А Ганна тут ні до чого. Все, що вона говорила мені на вулиці – це все ваші думки. Ваші вигадки. Ви нещасливі, вам не пощастило в коханні, і ви підсвідомо хочете всіх зробити нещасливими.

- З чого ти взяв, що ми не щасливі, - нарешті, приєдналася до розмови Ліна. – Наприклад, я - повністю щаслива. Я розлучилася зі своїм чоловіком і бачу, як щодня збуваються мої мрії. Я отримала маєток своїх пращурів, я працюю, і окрім грошей за свою роботу я отримую любов людей і розуміння того, який внесок я несу в світову історію. Скажи, хіба мені потрібно щось іще? Я пишу романи, ті, які хочу. Я друкуюся в тих журналах, які мені подобаються. А ти кажеш, що я не щаслива. Та я, нарешті, досягла всього, до чого ішла все своє життя. Невже ти думаєш, що я комусь бажаю нещастя, а особливо, своїй подрузі? Хіба я, їдучи в твоїй машині, могла зробити висновок, що її вів не ти. Що чіплявся до мене теж не ти. І хіба повинна я була вчинити в даній ситуації по-іншому і приховати все від Ганни. Нехай я помилилась, нехай спричинила вам сварку. Але я не жалкую, моя совість чиста. Я зробила все правильно. І якби зараз ситуація повторилася, я би зробила все те саме, бо саме так чинять справжні друзі.

Попередня
-= 264 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар