Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

- Ти не знаєш її так, як я, - промовив Остап. – Вона - графиня, королева! Її грація, її вчинки. Вона робить такі речі… Вона так прощає… Ти не знаєш, скільки вона пережила.

- Ці вчинки, ця грація – все театр, - відповів Влад. – Вона хоче, щоб ми так про неї думали, і ми так думаємо. А насправді, вона - сама звичайна жінка.

- Ти не любиш її, тому так говориш, - промовив Остап.

Влад посміхнувся.

- Може… Може, і не люблю. Але більше за все на світі я мрію, щоб вона стала щасливою. Найщасливішою в світі! Мені більшого і не треба. Я б ніколи не запропонував їй руку і серце, бо знаю, зі мною Емма Красовська щасливою не буде. Їй треба більше, більше, ще більше. Їй треба все! А у мене всього немає. Хто я? Простий фотограф… Я можу лише замкнути її в чотирьох стінах і навчити виховувати дітей. І все… А їй треба більше. Їй треба простір. Місце, для втілення своїх благородних, благодійних ідей, які допоможуть всьому світові стати краще.


Був ранок. Тонке прозоре повітря було пронизане прохолодою. Сонце ледь-ледь виглядало з-за горизонту.

Емма сьогодні прокинулась раніше, вже встигла поснідати, і після цього одразу ж відправилась в замок. Не зважаючи на те, що вчора день народження Марти затягнувся до двох ночі, спати зовсім не хотілося. Емма була свіжою, і вирішила пробігтися.

- Вас підкинути? – запитав таксист, що проїжджав по дорозі.

- Ні, дякую, - не припиняючи бігти, відповіла Емма.

- Тоді можна просто автограф для моєї доньки. Її звати Валя.

Емма нахилилась і підписала листок.

Сонце вже майже зійшло. Дедалі ставало все тепліше, і повітря не здавалось таким прохолодним. Нарешті, дорога скінчилася, і Емма підійшла до замку.

Було близько семи ранку. Але.. Що це? У замку бурлила робота. Біля самого входу на території стояли величезні машини. Навколо ходили якісь незнайомі люди, одягнуті у каски і яскраво червоні костюми.

Попередня
-= 355 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар