Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Книги > Статус Королеви

Двері в зал відчинилися і в зал різкою помітною ходою знову увійшла Карла.

Вона пройшла крізь веселий натовп людей, які пили шампанське, і мирно спілкувалися і підійшла до Емми. Схопивши Емму за руку, вона потягнула її в кабінет.

- Ти нормальна? – ледь встигаючи на високих підборах, обурилась Емма

Карла зачинила за собою двері кабінету і голосно промовила:

- Я хочу, щоб в першу археологічну групу міг потрапити будь-який талановитий студент, а не лише друзі Ренати та Олени.

- А я хочу, щоб на марсі жили зелені чоловічки, і щоб, нарешті, телепузики та пакемони об’єднались, - спокійно відповіла Емма.

- Серйозні бажання, як для громадського діяча і директора музею, - іронічно промовила Карла.

- Які вже є, - посміхнулась Емма.

- Першу археологічну групу мають представляти найсильніші студенти міста. Для того, щоб у тих, хто ще навчається, був стимул вчитися. Щоб вони вірили, що все вирішують знання, а не зв’язки та знайомства.

- Перша археологічна група – це добре складена команда, в якій кожна людина відіграє важливу роль.

- А як же я? Еммо! Як же мої знання? Куди мені їх подіти? Як же Максим? Як же інші студенти? Олена ніколи б не потрапила в першу археологічну групу, якби не знайомство з тобою. Погодься! А тепер, подивись, скільки користі вона принесла місту своїми знаннями, уміннями. А таких, як вона, набагато більше. Дай їм шанс. Серед усього списку археологів першої групи можна відмітити лише Яну, Пилипа, Катерину… І все… А хто ще там є? Еммо. Нікого. Просто люди? Чим вони заслужили таку честь працювати в музеї, у замку, в місці, де я мріяла працювати все своє життя. А в мене такого шансу немає? Тому що я перейшла дорогу вашому другові і впала в немилість Вашій графині і всьому її оточенню.

- «Перейшла дорогу вашому другові» - це так тепер називається те, що ти вкрала його роботу і не вписала його ім’я на захисті. Карло, а тепер скажи, де був би Остап після цього, якби не Ліна? Якби вона не прийшла на захист і не відстояла його знання, не повідомила усім, що він зробив набагато більше, ніж ти та Максим разом узяті. Чому ж ти тоді не думала про його знання, про його внесок у вашу роботу? А зараз ти - поважний борець за справедливість. Знаєш, Карло, я дуже рада, що життя припнуло тебе до стіни так, що ти, нарешті, задумалась про справедливість, про знання. Я за тебе рада. Але не думай, що через це я танцюватиму під твою сопілку. Я сама знаю, що мені робити, а що ні. Я всього досягла сама, без твоєї допомоги. Може, і ти якось обійдешся без моєї.

Попередня
-= 429 =-
Наступна
Коментувати тут. Постів 132.


Останній коментар

литературный РЕБЕ 21:18:23

Обложка красивая.


литературный РЕБЕ 21:17:13

Обложка красивая.


Іванка 13.02.2018

Роман чудовий! Читати легко та цікаво.
Спочатку бентежить різке переплетіння
сюжетних ліній, потім розумієш це одне
ціле. Дарма що кохання не принесло
щастя. Доля персонажів хвилює, змушує
задуматись. Рекомендую!


Додати коментар