Читай онлайн

знайди книгу для душі...

Головна > Новини > Переможець конкурсу Моє місто - Grey

Наприкінці навчального року, коли всі оцінки вже виставлено,а вчителі з літератури оголосили список творів на літо, мотивації навчатися геть немає. Саме в цей період, між кінцем навчального року та початком літом, з'являється досить багато вільного часу, яке можна провести по різному: хтось буде байдикувати, хтось весь час проводить за комп'ютерами і телефонами, а я ж почав читати.До бібліотеки йти зовсім не хотілося і сайт читати онлайн став мені у пригоді. Спершу я хотів лише почитати але трохи згодом помітив банер з інформацією про конкурс "Моє місто".Раніше я ніколи не приймав участі в літературних конкурсах і це для мене було дійсно цікаво, після цього я відкинув читання на другий план і зайнявся написанням власного твору. Тематика дуже об'ємна і є де розігнатися адже ти пишеш про свою домівку,про своє місце і найпрекрасніше що в ньому є.

І от вже через декілька місяців мене вітають з перемогою!

Дуже приємно перемагати, але ще приємніше усвідомлювати що культура в нашій країні все ж на висоті і продовжує розвиватися, значний вклад у розвиток культури на мою думку як раз і роблять такі конкурси, які заохочують молодих митців.

Я дуже дякую сайту Читати онлайн за можливість проявити себе і звичайно ж за можливість прочитати десятки книг в режимі онлайн!

Дякую за увагу.Ваш коментар буде першим!