Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Коли я летів з двадцять п'ятого поверху, я зрозумів, який смачний омлет їв на сніданок.
Інколи так буває що день не задався з самого початку і тоді все іде шкереберть.
Погано коли батьки не розуміють своїх дітей намагаючись зробити з них свій "ідеал" та ставлять їм у приклад інших людей.
Я написав розповідь про ракетний обстріл 23 квітня російськими військами житлової забудови Одеси внаслідок чого загинула ціла родина молода жінка, 3-х місячна дитина, її бабуся.
Це оповідання про обстріл рашистами залізничного вокзалу у Краматорську 8 квітня 2022 року на якому чекали черги на евакуацію тисячі мирних жителів Донецької області.
Щоб виграти тендер на будівництво ЖК "Крістал" у Москві директор компанії "Крост груп" вирішує ліквідувати італійського архітектора Серджіо Фарнеллі який працює над аналогічним архітектурним проектом компанії конкурента "Граннель девелопмент" підсунувши йому дівчину заражену СНІДОМ щоб заразити його невиліковною хворобою.
Це не звичайна гра в покер. Це гра в якій сторона що програла виконує будь-які бажання переможця і навіть вбивство людини.
Твір присвячується пам'яті дівчат та жінок України,закатованих орками 2022
Які тільки маски та косметичні процедури не використовують сучасні жінки для підтримки краси обличчя роблячи всілякі маски з кефіру, сметани, овочів та фруктів. Я розповім вам одну реальну і смішну історію, яка сталася в 90-ті роки і мало не призвела до розлучення головних героїв оповідання.
Я вирішив провести такий літературний експеримент і написати оповідання по методу "золотого перерізу" про відносини між чоловіком і дружиною.