Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Навіть янгольське терпіння не безкінечне, а тим паче людське. Слідчий Сергій Петрович розслідує справу про вбивство літньої жінки Марії Федорівні і під підозру потрапляє черниця Пеллагея яка доглядала за старенькою. То чи є вона вбивцею жінки чи ні?
24 лютого 2022 року радикально змінює життя родини Миколи. Він відвозить свою дружину Ірину та доньку Олю до КПП Устилуг на кордоні з Польщею та записується добровольцем щоб боронити Батьківщину від російських окупантів. 22 березня 2022 року його було поранено під Северодонецьком і його життя врятувала парамедик Оксана. Микола сповнився вдячністю до дівчини яка врятувала його і потоваришував з нею. Згодом він зрозумів, що щиро закохався в Оксану і став почувати себе мерзотником який зраджує своїй дружині Ірині...
Український програміст Ігор отримав омріяну роботу у дослідницькому центрі американської компанії НР і прийшов на роботу в свій перший робочий день в прекрасному настрої. Він вирішив проявити галантність і притримати вхідні двері до офісу молодій американці яка шла позаду нього. Але дівчина виявилася феміністкою та представницею ЛГБТ і обізвала його сексистом та шовіністом та подала на нього до суду. Через цей скандал на грунті сексуальної дискримінації все злагоджене життя Ігора пошло шкереберть.
Ірма намагається зробити зі свого хлопця "ботаніка" "крутого хлопця" і береться за зміну його зовнішності, манери поведінки створюючи йому образ "мачо", але вона ще не знає чим це для неї закінчиться...
Це реальна історія яка сталася у 90-ті роки у Києві. Мешканка села Нижча Дубечня що під Києвом Алла Миколаївна вийшла заміж за 84-х річного старого діда Ігора Дмитровича щоб доглядати за ним за право успадкувати його двохкімнатну квартиру у Києві.
Реальна історія "токсичних" відносин між аспіранткою та доцентом історії Санкт-Петербурзького державного університету, яка закінчилася трагічно...
Після "передозу" наркотиків помер 21 річний Віктор син Олега Івановича, а через місяць після цього померла дружина Олега Івановича Ніна Петрівна не витримавши трагедії яка сталася з її сином. Олег Іванович залишився сам із 12-ти річною донькою Вірою. Він розбирає речі, які залишилися від дружини та сина і випадково знаходить в речах сина Віктора блокнот із записами в яких є адреса та ім'я наркоділера Ігора який постачав йому наркотики. Олег Іванович вирішує поїхати до Ігора додому і поговорити з ним по-чоловічому щоб той припинив труїти молодь наркотиками. Але Ігор не збирається закривати своє прибуткове виробництво наркотиків і піднімає Олега Івановича на сміх. Розгніваний Олег Іванович вбиває Ігора. Олега Івановича ловлять на місці злочину і садять до в'язниці, а його неповнолітню доньку Віру через відсутність інших родичів відправляють до дитячого будинку.
Музикант Антон Сергійович із своїми колегами приїхав до Нью-Йорка щоб виступити на концерті в Карнегі-Холлі, але побачивши в аеропорту собаку схожого на залишеного вдома "Даню" він нахилився до нього і намагався погладити його по голові. Але собака повів себе агресивно і відкусив музиканту кінчик носа. Антона Сергійовича відправили до лікарні і його друзі скинулися йому на пластичну операцію з пришивання носа. Поки Антон Сергійович лежав у лікарні на реабілітації його колеги зіграли концерт у Карнегі-Холлі без нього. Через 10 днів Антон Сергійович повернувся до Києва і змушений був з'їхати зі своєї однокімнатної квартири у арендовану квартиру на Троєщині щоб продати свою квартиру і повернути своїм друзям борги за оплачену пластичну операцію.
Ліда мститься вбивці свого батька Миколи Івановича Віктору Петровичу який після його смерті шахрайством забрав його бізнес. Віктор Петрович прагне одружитися на Ліді щоб віджати в неї 10% акцій які їй колись подарував її батько. Він переслідує Ліду і вперто назначає їй побачення. Дізнавшись про те, що Віктор Петрович вбивця її батька Ліда вирішує погодитися на побачення з ним, щоб покарати його.
Есеї про вину, де я коротко і просто пояснюю, що таке вина і механізми її виникнення