Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Пародійне оповідання про життя у колишньому СРСР.
Випадок з життя моєї покійної бабусі Любові Федорівни яка в 1959 році разом з чоловіком Григорієм Юрійовичем військовим льотчиком та дітьми була в Румунії і стала жертвою крадіжки грошей на ринку.
Кумедний випадок з життя моєї бабусі Любові Федорівни яка колись подарувала своїй сусідці Галі хурму, а та прийнявши її за помідори зробила з нею салат.
Кумедний випадок з 90-х років який відбувся з двома студентами консерваторії в Києві. Коли до них почали чіплятися бандити один студент захистив друга за допомогою контрабасу.
Оповідання про жадібність продавців.
Чергова поїздка на дачу в маршрутці виявилася для 72-х річної пенсіонерки Лідії Миколаївні та її 7-річного онука Дмитра неабияким випробуванням сил і нервів.
Анатолій Васильович йдучі вранці на роботу побачив маленьку дівчинку яка вилізла у вікно на балконі і повисла руками на мотузці для білизни. Прийнявши рішення Анатолій Васильович врятував життя дівчинки, але сам отримав важку травму спини і параліч нижніх кінцівок.
Ігор незважаючи на свій юний вік вже страждає на ігрову залежність. Він грає в карти на гроші з вуличними хлопцями і краде речі з дому батьків щоб подавати їх та мати гроші для гри в карти. Батькі Ігоря вирішують відправити його у село до бабусі з дідусем щоб звільнити його від ігрової залежності. Ігор допомогає бабусі з дідусем виконувати роботу по господарству і пасе корову. Але одного разу корова бабусі зникає і його батько думає що до цього причетний Ігор...
Над Олексієм весь час знущаються його колеги по роботі на будівництві. Особливо жорстоко над ним знущається його старший за віком колега Віктор Петрович. Олексій весь час мовчки зносить його грубі жарти, але одного разу після жорстокого прилюдного приниження він не витримує і мститься своєму кривднику.
Дзвінок чоловіка у поліцію із попередженням про самогубство.