Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Ця невеличка розповідь перекаже тобі мої уявлення про можливий розвиток майбутнього. Манія одного божевільного, одним словом.
У своїх нестримних фантазіях-мріях головна героїня бачить себе відважною воїтелькою-переможницею. А в реальності ця мала фантазерка – вразливе, плаксиве й боязке дівча. Іноді навіть здається дещо неймовірне: чи, бува, не мстяться вороги з вигаданого світу їй, справжній?
"Печера". Автор Богдана Куцярська
Люди.Життя людини.На що ми здатні, щоб вижити?
Дівчинка Оксана знаходить листівку у старій книзі та дуже хоче дізнатися, хто залишив послання. Та згодом з'ясовується, що не одна вона отримала таку листівку. Різні люди у різні роки також знаходили послання у листівках.
Головну героїню гнітять її юний вік і кумедна зовнішність, ніжна вдача й тендітне дитяче тільце. У мріях вона бачить себе дорослою красунею воїтелькою, сильною й відважною.
Спогади героїні про далеке дитинство. У її пам'яті постає кумедна дівчинка-мрійниця з буйною фантазією, кумедна й дивакувата, занурена у власні чудернацькі вимисли.
Печальні роздуми сорокарічної жінки про змарноване життя. Чи, може, воно тільки їй здається змарнованим?
Історія з життя сучасної сільської дівчини, батьки якої прививали своїм дітям рабську залежність від землі. Чи може слабка людина однією лиш мрією змінити своє життя?
Літературне дно чи шедевр? Саме такі суперечливі враження блукають інтернетом, коли читаєш відгуки про Буковскі...