Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Оповідання про те, як Голова фракції "Слуг народу" побачив на сидінні на місці для голосування підозрілий предмет який прийняв за бомбу і наказав усім народним депутатам України евакуюватися з сесійної зали Верховної Ради, а потім з'ясувалося що цей предмет забута кимось з депутатів Конституція України.
Оповідання про те, як прем'єр-міністр України розповідав ведучому телеканалу про реформи в Україні, а глядач подзвонив у телестудію по телефону і почав спростовувати його слова.
На засіданні Уряду обговорюють питання забезпечення сталого демографічного розвитку України і розглядають пропозицію експерта Вадима Денисенка "заборонити виїзд українських чоловіків з України на 3 роки".
На засіданні Уряду міністр економіки України пропонує повернути усіх жінок-біженок з дітьми до України, бо потрібна буде дешева робоча сила для відбудови України після закінчення російсько-української війни.
Оповідання про пошук Урядом додаткових джерел інвестицій в економіку України.
Оповідання про пресконференцію прем'єр-міністра України для журналістів щодо економічних прогнозів розвитку України до 2028 року.
Оповідання про те, як у шість років я ледь не став жертвою малолітнього ґвалтівника.
Чи знаєете ви, чим ласує ваша колега на обід. Геловінська оповідка.
Оповідання про те як у далекому 1958 році моя мати Галина Григорівна ледь не стала жертвою педофіла.
Оповідання про те, як призовник давав хабар військкому за відмазку від служби в армії.