Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Художник Ігор Миколайович пішов добровольцем на фронт воювати з російськими окупантами після військового вторгнення російських військ на територію України 24 лютого 2022 року. Лежачи в окопі під час короткого затишшя між обстрілами ворожої артилерії Ігор Миколайович розглядає у своєму блокноті замальовки пейзажів Старого Криму зроблені ним у 2013 році коли він разом із друзями-художниками відпочивав у гостях у кримського татарина Темура К'уюмджі. Він згадує про його доньку Аліє в яку закоханий і вирішує після закінчення російсько-української війни знайти її і освідчитися їй у коханні.
В оповіданні розповідається про стародавнє місто Бахчисарай та легенду його виникнення.
В оповіданні розповідається про історію виникнення міста Алушти і стародавню кримськотатарську "легенду про царицю Феодору".
В цьому оповіданні розповідається історія виникнення селища Шепетівка та легенда про жертовну скелю Курбан-Кая, яка знаходиться в околицях Шепетівки.
В оповіданні розповідається історія виникнення Місхорсьского парку та знаменитої скульптури русалки з дитиною та фонтану "Дівчина Арзи і розбійник Алі-Баба».
В оповіданні розповідається про історію виникнення міста та легенди Старого Криму.
В оповіданні розповідається історія гори Аю-даг в Південному Криму, наводяться історія та легенди виникнення Аю-дагу, або як її ще називають місцеві жителі "Ведмежої гори".
Олена святкувала свій шістнадцятий день народження в квартирі батьків позвавши до себе своїх шкільних друзів. Її батьки в цей час були на дачі і тому ніхто не заважав Олені розважатися як вона хотіла. Раптом в двері квартири хтось подзвонив. Олена подивившись у двірне вічко з жахом виявила, що це її батьки повернулися з дачі додому. Щоб вони її не лаяли Олена вирішила викинути пляшку з-під вина у вікно вітальні. Цей нерозумний вчинок докорінно змінив її життя.
Ігор студент 5-го курсу КНЕУ одружився на Тетяні студентці 5-го курсу Національної академії внутрішніх справ України. Та чи добре те, що він обрав собі за дружину майбутню міліціонершу, яка полюбляє "жорсткий секс" та больові "захвати"?
Шахова партія між двома друзями Гуеріно і Ладіслао закінчилася вбивством, бо справедливо звинувачений у шахрайстві Ладіслао образившись на свого друга вбив його.