Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Стара як світ історія взаємовідносин тещі та зятя отримала новий розвиток. Доля Івана Миколайовича якого спокусила теща Варвара Степанівна склалася трагічно...
Після травми спини у 12 років Сашко став інвалідом і повністю залежним від своєї матері Марини Іванівни. Через інвалідність сина з сім'ї пішов його батько Дмитро Олександрович залишивши дружину із хворим сином. Марина Іванівна звільнилася з роботи щоб цілодобово доглядати за хворим сином Сашком. Вона возила Сашка по лікарям-нейрохірургам щоб зробити сину операцію на хребті. Проте всі лікарі визнавали випадок Сашка безнадійним. Всі лікарі та сусіди співчували матері Сашка та її сину. Не витримавши жалості від усіх Сашко став злим на увесь світ і навіть на свою мати і якось в пориві неконтрольованої агресії задушив сплячу матір подушкою.
Лариса Петрівна проводжає в аеропорту Бориспіль свою найкращу подругу Ніну Марківну яка летить до Ізраїлю на постійне місце проживання. Перед польотом Ніна Марківна признається в тому що ненавидить Ларису Петрівну і заздрить їй.
Керівник компанії яка займається інтернет-маркетингом сповістив своїх підлеглих про можливе скорочення персоналу. Паула вирішує труїти своїх колег щоб втриматися на роботі.
Заради покупки омріяної відеоприставки на яку батьки не давали гроші син із своїм однокласником зімітував власне викрадення щоб отримати від своїх батьків викуп.
Якщо не довіряєш коханому, то не виходь за нього заміж. Навіщо тоді робити перевірку на вірність? Перевірка нареченого на вірність коханій яка закінчилася сумно....
Інколи вчинок який людина здійснює у дитинстві здатний повністю змінити її життя у майбутньому.
Віктор побачив на вокзалі сумну дівчину, що приїхала вступати вчитися до ВНЗ, у якої вкрали паспорт і гроші. Він вирішив допомогти їй, але спілкування з нею так його стомило що він вже був не радий що відгукнувся їй допомагати.
Я написав про життя українців у окупованому російськими військами Херсоні та настроях людей від відчайдушного супротиву окупації до повної депресії та зневіри.
Вчитель історії поставив на іспиті Марині трійку і коли вона попросила його про перездачу предмету він запропонував їй прийти до нього до дому ... І ось що з того вийшло.