Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Твір Гандзій Анастасії, що заняв друге місце на конкурсі від Майкрософт
Нажаль твори російськомовні, тому їх не публікуємо.
Твір переможця конкурсу від Майкрософт Головень Валентини Михайлівни, 4 місце
Android програма дозволяє пошук транслітом. Відтепер не треба не обов\'язково встановлювати кирилицю на телефон, просто набирайте назву книги транслітом
Увага конкурс! Напиши оповідання та виграй Microsoft Surface RT 32 GB сучасний планшет для навчання та розваг.
Вперше за 22 роки незалежної України молоді українські автори можуть чесно заробляти на хліб своєю творчістю, а не поневірянням по дрібним фірмам, що займаються продажем, з надією, що колись хто-небудь помітить їх писемний талант та виділить кошти на видавництво хоча б одненької збірочки.
Видавничі реалії, або «По чім друкуємо»? Цікавий факт! Виявляється на щорічному Форумі видавців – 2013 не так вже й легко можна було викласти гроші за улюблену книжку, та не через її ціну, а через відсутність.
Що може бути краще за улюблений томик «Володаря перснів»? Відповідь проста – улюблений томик, який уміщується в кишені.
Сумна статистика - за кількістю книг на душу населення Україна почесно займає останнє місце у Європі. Сучасний стиль життя зазнав змін, і сьогодні – чим менше часу ми витрачаємо на щось - тим краще себе почуваємо.
З початком нового історичного періоду процес книгодрукування зазнав багатьох змін. Сусідство з російською імперією виявилося згубним для українських видавців.