Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Випадок з мого колишнього життя коли я 18 років тому їздив до Росії і там вперше і востаннє побачив свого дідуся Григорія Юрійовича.
Випадок з життя моєї покійної бабусі Любові Федорівни про те, як вона розлучалася з моїм дідусем Григорієм Юрійовичем.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли вона була юною дівчиною, то з нею відбувся один випадок на медогляді в технікумі за який їй було дуже соромно.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли вона була маленька її в 8 класі запросив на побачення у кіно на вечірній сеанс хлопець на ім'я Іван. Після закінчення кіно їй довелося швидко бігти додому щоб бути вдома вчасно і хлопець Іван теж біг поруч з нею.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли вона навчалася в 8-му класі до її класу прийшов новий хлопчик з незвичайною файмілією. Що було далі ви дізнаєтеся якщо прочитаєте моє оповідання до кінця.
Випадок з життя маминої молодшої сестри Наталки яку в 12 років бабуся Любов Федорівна не пустила на міжнародний пісенний конкурс у Болгарії і та образилася на неї.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли вона була маленька і жила разом з сестрами Наталкою і Ритою і батьками у комуналці і її молодша сестра Наталка крала у сусідки цукор і пригощала її і Риту.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли вона жила маленькою разом з сестрами та батьками у Сибіру і якось одного зимового вечора на прохання молодшої сестри Наталки діставала кинуте кимось зелене яблуко зі сніжного кучугуру.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли її в 9 років побив батько за невипрану пелюшку її маленької сестри Рити.
Випадок з життя моєї матері Галини Григорівни коли її у чотири роки мати повела на новорічне свято ялинки у дитячому садку і забула купити їй новорічний подарунок.