Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Грегорі посварився зі своєю матір'ю Гейл через трійку по математиці і в якості покарання вона забрала в нього його відеоприставку. Образившись на матір Грегорі вирішив її вбити.
Журналіст "Російської газети" Олексій Миколайович прагне взяти інтерв'ю у міністра культури РФ Володимира Мединського щодо стану розвитку сучасної російської культури та її майбутнього. Через свого колегу Олексій Миколайович дізнається що міністр культури РФ Володимир Мединський перебуває на закритій світській вечірці і журналіст Олексій Миколайович прибуває на неї з метою отримати від міністра культури РФ бажане інтерв'ю.
В практиці будь-якого лікаря трапляються такі дуже "розумні" пацієнти, які самі собі ставлять "діагноз" і вимагають у лікарів призначення їм ліків для лікування своєї "хвороби".
В сміттєвому баку за 300 метрів від воріт
"Ставропігійного жіночого монастиря на честь святих дружин-Мироносиць" в Отего штат Нью-Йорк, США водій сміттєвозу Фред Уокер виявив закриту на замок стару спортивну сумку Nike . Із цікавості зазирнувши у сумку він виявив в ній мертву новонароджену дитину. Фред Уокер викликав по мобільному телефону поліцію. Поліція із застосуванням кінолога зі службовою собакою вивчила місце виявлення страшної знахідки та дійшла висновку що вбивця один із мешканців монастиря неподалік.
Навіть янгольське терпіння не безкінечне, а тим паче людське. Слідчий Сергій Петрович розслідує справу про вбивство літньої жінки Марії Федорівні і під підозру потрапляє черниця Пеллагея яка доглядала за старенькою. То чи є вона вбивцею жінки чи ні?
24 лютого 2022 року радикально змінює життя родини Миколи. Він відвозить свою дружину Ірину та доньку Олю до КПП Устилуг на кордоні з Польщею та записується добровольцем щоб боронити Батьківщину від російських окупантів. 22 березня 2022 року його було поранено під Северодонецьком і його життя врятувала парамедик Оксана. Микола сповнився вдячністю до дівчини яка врятувала його і потоваришував з нею. Згодом він зрозумів, що щиро закохався в Оксану і став почувати себе мерзотником який зраджує своїй дружині Ірині...
Український програміст Ігор отримав омріяну роботу у дослідницькому центрі американської компанії НР і прийшов на роботу в свій перший робочий день в прекрасному настрої. Він вирішив проявити галантність і притримати вхідні двері до офісу молодій американці яка шла позаду нього. Але дівчина виявилася феміністкою та представницею ЛГБТ і обізвала його сексистом та шовіністом та подала на нього до суду. Через цей скандал на грунті сексуальної дискримінації все злагоджене життя Ігора пошло шкереберть.
Ірма намагається зробити зі свого хлопця "ботаніка" "крутого хлопця" і береться за зміну його зовнішності, манери поведінки створюючи йому образ "мачо", але вона ще не знає чим це для неї закінчиться...
Це реальна історія яка сталася у 90-ті роки у Києві. Мешканка села Нижча Дубечня що під Києвом Алла Миколаївна вийшла заміж за 84-х річного старого діда Ігора Дмитровича щоб доглядати за ним за право успадкувати його двохкімнатну квартиру у Києві.
Реальна історія "токсичних" відносин між аспіранткою та доцентом історії Санкт-Петербурзького державного університету, яка закінчилася трагічно...