Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Інколи людина виглядає ззовні самовпевненою, але це лише її зовнішні захисні обладунки, а в душі вона відчуває себе нещасною і не розуміє що в неї є всі підстави щоб бути щасливою. Аманда Рубінетті прийшла до автосалону Mercedes-Benz щоб придбати собі новий автомобіль будучи нещасною у шлюбі з Маріо від якого вона мала двох доньок. В автосалоні вона познайомилася з менеджером з продажу автомобілів Фредді Вілсоном і він повіз її робити тест-драйв нового автомобіля. Але потім сталося дещо, що змусило її змінити точку зору на своє життя і збагнути, що в неї є причини почуватися щасливою.
На мою Країну напали орки
Прочитав я томик з творами пана Лавкрафта й вирішив щось подібне написати
Нещодавно прочитав статтю про львівських ліхтарників. Важка була професія та й не дуже вдячна.
Вирішив трішки про це написати (про людей, яких не цінують та й про людську невдячність загалом)
Ваше особисте життя не повинно заважати жити іншим людям. Цей випадок стався на італійському острові Сицилія у 2015 році. Молодята Марко Россі та Джулія Б'янчі одружилися і кожного вечора у себе у квартирі проводили шумні вечірки та голосно кохалися на ліжку заважаючи сусідам відпочивати. Через місяць невитримавши цього неподобства один із їхніх сусідів знизу подав до суду на молодят за порушення вимог закону про перевищення допустимого рівня шуму у нічний час доби і виграв суд. Суд визнав молодят винними у порушенні законодавства про перевищення допустимого рівня шуму у нічний час та засудив молодят до виконання громадських робіт та виплати штрафу у 500 евро.
Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція.
Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Тернополі у липні 2019 року.
Спекотною, темною, липневою ніччю 7 липня 2019 року у місті Тернополі
двоє домушників 41-річний Віктор Цибенко та 32-річний Сергій Авроскін віджали фомкою вікно та проникли у квартиру на першому поверсі будинку
Правильно кажуть старі мудрі люди, що тупість людська може бути воістину безмежною. Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Девід Пітерс у 2019 році скоїв пограбування банку в графстві Дорсет у Великобританії забравши з каси банку 1300 фунтів стерлінгів. Але через кілька днів він прийшов до поліції із вкраденими грошима і зізнався у пограбуванні банку, бо його замучила совість. Він розповів поліцейським що він пограбував банк взагалі без зброї використовуючи замість пістолета звичайний банан. Проте в поліції не оцінили його жарту і заарештували його за скоєння пограбування банку.
Деякі злочинці настільки тупі, що ніби навмисно роблять таке щоб їх заарештували поліцейські. Цей випадок стався у США у 2019 році. Грабіжник Вільям Браун хотів пограбувати продуктову крамничку неподалік від свого будинку, але під час пограбування ним продуктової крамнички хтось вкрав його пікап. Вискочивши на вулицю і не знайшовши свого пікапу Вільям Браун не вигадав нічого кращого ніж зателефонувати до поліції щоб повідомити їм про крадіжку свого автомобіля.