Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Ігор вдало одружився на Тетяні дочці генерала Володимира Семеновича і завдяки цьому просунувся по військовій службі отримавши чин майора, трикімнатну квартиру та машину в сумісну власність з дружиною. Ігор був цілком задоволений своїм життям він не любив свою дружину, але і не зраджував їй боючись гніву її батька генерала. Аж поки на роботі ігор раптово не зустрів молоденьку медсестру Аню з медчастини і він закохався в неї. Ігор не міг піти від дружини і одружитися з Анею оскільки це означало б кінець його кар'єри і тому він вирішив вбити свою дружину Тетяну але так щоб ніхто не здогадався що це вбивство. Ігор вирішив залоскотати власну дружину до смерті оскільки знав що в неї хворе серце, а коли вона помре отримати спадок і одружитися на медсестрі Ані.
Чи можна хвалитися дорогими подарунками перед іншими людьми?
Чи може необхідність прийняти ліки для одужання від хвороби виправдати жорстокість поводження матері із дитиною?
Що головне в житті людини речі чи життя?
Іноді в кримінальній практиці трапляються тупі злодії-невдахи, які своїми невмілими діями самі призводять до свого впіймання правоохоронними органами.
Переказ старої кримської легенди про дівочу вежу у місті Судаку.
Війна це злочин якому немає виправдання і особливо якщо вмирають маленькі і беззахисні діти.
Часто молодіжна жорстокість немає причин і пояснень. В основі жорстоких злочинів, які вчиняє молодь часто лежить проста "цікавість" помучати когось.
Чи потрібно вірити комусь на слово коли вами відверто маніпулюють і схиляють до злочину?
Війна очима Вікторії це твір в якому автор переживає всі ці події. Вікторія - звичайна дванадцятирічна дівчинка з маленького міста яка переживає війну на Україні.