Android програма дозволяє пошук транслітом. Відтепер не треба не обов\'язково встановлювати кирилицю на телефон, просто набирайте назву книги транслітом
Увага конкурс! Напиши оповідання та виграй Microsoft Surface RT 32 GB сучасний планшет для навчання та розваг.
Вперше за 22 роки незалежної України молоді українські автори можуть чесно заробляти на хліб своєю творчістю, а не поневірянням по дрібним фірмам, що займаються продажем, з надією, що колись хто-небудь помітить їх писемний талант та виділить кошти на видавництво хоча б одненької збірочки.
Видавничі реалії, або «По чім друкуємо»? Цікавий факт! Виявляється на щорічному Форумі видавців – 2013 не так вже й легко можна було викласти гроші за улюблену книжку, та не через її ціну, а через відсутність.
Що може бути краще за улюблений томик «Володаря перснів»? Відповідь проста – улюблений томик, який уміщується в кишені.
Сумна статистика - за кількістю книг на душу населення Україна почесно займає останнє місце у Європі. Сучасний стиль життя зазнав змін, і сьогодні – чим менше часу ми витрачаємо на щось - тим краще себе почуваємо.
З початком нового історичного періоду процес книгодрукування зазнав багатьох змін. Сусідство з російською імперією виявилося згубним для українських видавців.
Українська книжка пройшла довгий шлях крізь терена історичного простору перед тим як стати такою, якою ми тримаємо її у руці. Це дивовижне перевтілення - результат плідної праці багатьох поколінь видавців.
Роберто Карлос да Сілва народився в невеличкому бразильському місті Гарса, штат Сан Пауло. А через 14 років народилася я. Минуло ще 14 років, і я його нарешті побачила. Він заповнив собою все моє життя. Ось вже 10 років нікого, крім Роберто Карлоса, в тому житті немає
Чомусь темі діяльності збройних формувань ОУН-Мельника у 1943-1944 роках приділено надзвичайно мало досліджень, які б неупереджено й об’єктивно висвітлювали цю героїчну та маловідому сторінку історії національно-визвольної боротьби. Поразка німецьких військ наприкінці 1942 року під Сталінградом, протиукраїнська політика та посилення репресій з боку німецької окупаційної влади, особливо на території Райхкомісаріату Україна, були основними причинами посилення руху опору на теренах України, який все чіткіше починає набувати форм партизанської боротьби. Проте, цей рух не мав єдності.