Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Табіта йде від свого співмешканця Алекса оскільки вважає його невдахою неспроможним змінити власне життя і саме в цей день він по іронії долі виграє джек-пот в лотерею 238 млн дол США і це відкриває для нього небачені раніше можливості для саморозвитку...
Мої прості ранкові посиденьки у львівському кафе з приятелем Тарасом переросли раптом в бурхливі політичні дебати стосовно правильності здійснюваних політичних та економічних реформ в Україні.
Рю Кадзукі на його 12-й день народження батьки подарували дорогу комп'ютерну приставку про яку він давно мріяв і він пішов трохи пограти перед сном у відеоігри. "Трохи пограти" затягнулося майже на всю ніч. І рано вранці мати Рю Кадзукі знайшла свого сина мертвим. Як діагностували парамедики зі швидкої смерть Рю Кадзукі настала від інсульту викликаного довгим сидінням біля телевізору. На питання парамедика чому ніхто з батьків не погнав стусанами сина спати. Батько сина Рю Кадзукі Юкіо відповів що його дружина прагнула зробити із сина вільну, творчу особистіть, а не конформіста який всіх слухаєтся і всіх боїться. На що парамедик відповів що іноді мякість і не бажання втручатися призводить до преступної бездіяльності.
Історія про те, як великі події впливають на маленьких людей...