Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Оповідання про те, як хлопець відмовився платити штраф за проїзд без білету.
Оповідання про те, як Голова фракції "Слуг народу" побачив на сидінні на місці для голосування підозрілий предмет який прийняв за бомбу і наказав усім народним депутатам України евакуюватися з сесійної зали Верховної Ради, а потім з'ясувалося що цей предмет забута кимось з депутатів Конституція України.
Оповідання про те, як прем'єр-міністр України розповідав ведучому телеканалу про реформи в Україні, а глядач подзвонив у телестудію по телефону і почав спростовувати його слова.
На засіданні Уряду обговорюють питання забезпечення сталого демографічного розвитку України і розглядають пропозицію експерта Вадима Денисенка "заборонити виїзд українських чоловіків з України на 3 роки".
На засіданні Уряду міністр економіки України пропонує повернути усіх жінок-біженок з дітьми до України, бо потрібна буде дешева робоча сила для відбудови України після закінчення російсько-української війни.
Оповідання про пошук Урядом додаткових джерел інвестицій в економіку України.
Оповідання про пресконференцію прем'єр-міністра України для журналістів щодо економічних прогнозів розвитку України до 2028 року.
Оповідання про те, як у шість років я ледь не став жертвою малолітнього ґвалтівника.
Чи знаєете ви, чим ласує ваша колега на обід. Геловінська оповідка.
Оповідання про те як у далекому 1958 році моя мати Галина Григорівна ледь не стала жертвою педофіла.