Слава ЗСУ!

знайди книгу для душі...

Читай онлайн! Читай онлайн українською безкоштовно > Статті

Керівник компанії яка займається інтернет-маркетингом сповістив своїх підлеглих про можливе скорочення персоналу. Паула вирішує труїти своїх колег щоб втриматися на роботі.
Заради покупки омріяної відеоприставки на яку батьки не давали гроші син із своїм однокласником зімітував власне викрадення щоб отримати від своїх батьків викуп.
Якщо не довіряєш коханому, то не виходь за нього заміж. Навіщо тоді робити перевірку на вірність? Перевірка нареченого на вірність коханій яка закінчилася сумно....
Інколи вчинок який людина здійснює у дитинстві здатний повністю змінити її життя у майбутньому.
Віктор побачив на вокзалі сумну дівчину, що приїхала вступати вчитися до ВНЗ, у якої вкрали паспорт і гроші. Він вирішив допомогти їй, але спілкування з нею так його стомило що він вже був не радий що відгукнувся їй допомагати.
Я написав про життя українців у окупованому російськими військами Херсоні та настроях людей від відчайдушного супротиву окупації до повної депресії та зневіри.
Вчитель історії поставив на іспиті Марині трійку і коли вона попросила його про перездачу предмету він запропонував їй прийти до нього до дому ... І ось що з того вийшло.
Коли я летів з двадцять п'ятого поверху, я зрозумів, який смачний омлет їв на сніданок.
Інколи так буває що день не задався з самого початку і тоді все іде шкереберть.
Погано коли батьки не розуміють своїх дітей намагаючись зробити з них свій "ідеал" та ставлять їм у приклад інших людей.